Відомо, що в 1м3 тіла людини міститься 10^23 атомів. Із скількох атомів складається тіло людини, якщо його об’єм 0,007м3.
- 11.01.2018 16:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
n1(атомів) = 10²³
V2 = 0,007 м³ = 7 * 10⁻³м³
n2(атомів) - ?
Решение:
V1 --- n1(атомів)
V2 --- n2(атомів)
n2(атомів) = (V2 * n1(атомів))/V1
n2(атомів) = (7 * 10⁻³ * 10²³)/1 = 7 * 10²⁰ атомів
- 13.01.2018 00:40