Із шахти глибиною 600 м піднімають кліть масою 1,5 т. Яку роботу при цьому виконують ?
- 15.10.2017 11:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
A=m*g*h=1500*10*600=9*10^6 Дж (9 МДж)
====================================
- 16.10.2017 12:21