Визначте масу гранітної плити,розміри якої 0,75*0,5*0,2 м
(* - помножити)
- 04.07.2017 04:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=0.75*0.5*0.2=0.075 м3
m=?
===
m=po*V=3600*0.075=195 кг
==========================
- 05.07.2017 13:27