птах масою 1.5 кг летить на висоті 20 м, зі швідкістю7,08м\с. знайдіть кінетичку і потенціальну
- 12.08.2018 00:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
Екинет. = (m*v^2):2 = (1.5*7.08^2)^2=56.4
- 12.08.2018 05:35