До якої напруги зарядили конденсатор ємністю 20 мкФ, якщо він дістав заряд 4,0 мКл
- 05.05.2017 06:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
U=q/C=4*10^-3/(20*10^-6)=200 B
===========================
- 06.05.2017 15:29