Чому дорівнює довжина хвилі яка випромінюється передавачем якщо період коливань дорівнює 0,2*10-6
- 10.05.2017 06:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
c=3×10 у 8 степені
л=3×10 у 8 степені×0.2×10 у -6 степені=0.6×10 у 8 степені×10 у -6 степені=60м
В:60м
- 11.05.2017 07:14