Скільки потрібно залізничних цистерн для перевезення 1026т нафти якщо об'єм кожної цистерни 25м³?Густина нафти 760кг/м³
- 27.07.2018 06:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=pV
m=760 кг/м3* 25м3=19000кг
19000/1000=19т- помещается в одной цистерне.
1026т/19т=54 шт.
Ответ: потрiбно 54 залiзничних цистерн.
- 29.07.2018 00:56