Вантаж масою 2 тони піднятий автокраном на висоту 5 м. Яка потенціальна енергія вантажу
- 26.01.2018 18:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=2*10³кг
H=5м
G=10м/с²
Решение:
Eп=MGH
Еп=2*10³*10*5=100кДЖ
Ответ:
100кДЖ
- 27.01.2018 10:56