Маси візочків 1 і 2 кг, початкові швидкості їх рівні нулю. При взаємодії менший візочок набуває швидкості 1,5 м/с. Визначте швидкість більшого візочка.
- 21.04.2017 00:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
m2=2 кг;
v1=1.5 м/с;
v2-?
m2/m1=v1/v2
v2=v1*m1/m2
v2=1.5*1/2=0.75 (м/с)
- 21.04.2017 17:01