Шлях від Тернополя до Кременця шофер маршрутки у звичному режимі проїжджає за 80 хв. Під час планового ремонту рухатися цією ділянкою дозволяється із значно меншою швидкістю. Для того, щоб рух автобуса відбувався у звичному режимі, шофер вибирає інший маршрут, що на 20% довший та 9 хв займають додаткові зупинки, але все рівно він прибуває на кінцеву зупинку на 15 хв швидше від часу руху по дорозі, що ремонтується. У скільки разів дозволена швидкість по дорозі, що ремонтується менша ніж його звична швидкість?
- 15.02.2018 16:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
t1=s/u час руху під час ремонту, u=s/t1
t2=1,2s/υ+τ=1,2t+τ час руху по довшому маршруту
Δt=t1-t2
Поділивши υ/u = 1,2+(τ+Δt)/t=1,5 рази
- 16.02.2018 21:45