Визначте масу поїзда якщо для збільшення його швидкості від 36км/год до 54км/год електровоз виконав роботу 190 МДж
- 27.09.2017 05:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=2*A/(V^2-V0^2)=2*190*10^6/(15^2-10^2)=3,04*10^6 кг
- 28.09.2017 19:48