Допоможіть !За який час тіло пройде шлях 15 км. , маючи швидкість 10 метрів за секунду?
- 03.07.2018 08:11
- Физика
Ответы и объяснения 2
V=10 м/с
t-?
V=S/t==>t=S/V
t=15000/10=1500 c=25 хв
- 04.07.2018 03:59