Яка сила струму в провіднику довжиною 0.2 м, розташованому перпендикулярно до ліній однорідного магнітного поля з індукцією 0.6 Тлб
якщо на нього з боку поля діє сила 0.48 Н
- 07.02.2018 00:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
B=0,6 Тл
F=0,48 Н
I-? sin 90=1
F=BILsinA=BIL
I=F/BL=0,48/0,6*0,2=4 A
- 07.02.2018 10:24