Розвязати задачу поблизу поверхні Землі ( тобто на відстані R від центра ) на тіло діє сила всесвітнього тяжіння 36 Н . Чому дорівнює сила тяжіння , яка діє на це тіло на відстані 2 R від поверхні Землі.
- 09.07.2017 04:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
F1=G*m*M/R²
F2=G*m*M/(R+2*R)²=G*m*M/(9*R²)=F1/9=36/9=4 H
============================================
- 01.01.1970 00:00