Знайти діаметр сталевого стержня гака підйомного крану , який розрахований на наватаження 80000 Н , якщо при роботі у стержня виникає механічна напруга 10в 8 степені Паскаля
- 03.09.2017 18:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=F/Q
S=pi*d^2/4
d=корень(4*S/pi) =
=корень(4*F/(Q*pi)) =
=корень(4*80000/(10^8*3,14)) м =
~ 0,0319 м ~ 32 см
- 04.09.2017 13:26