Брусок масою 6 кг ковзає по похилій площині з кутом нахилу 30 °. Яка сила тертя діє на брусок і з яким прискоренням він рухається, якщо коефіцієнт тертя 0,2
- 06.01.2018 16:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
(m - Коефіцієнт тертя)
F = P(sinα+m*cosα)/√(1+m²)
F = 30*10(0,5 + 0,2*(√3)/2) / 1,004
F = 300(0,5 + 0,174) / 1,004
F = 202,2 / 1,004
F ≈≈ 201,3
P.s. Но это не точно;)
- 08.01.2018 00:25