Автомобіль масою 3.5тон,рушає з місця,і перші сто метрів проходе за 5 сек знайти силу тяги двигуна автомобіля якщо кофіціент опорт 0.5
- 18.05.2018 11:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
a=2S/t^2
a=2*100/5^2=200/10=20м/с^2
F=3500*20+0.5*3500*10*1
cosa= cos 0= 1
F=87.5 кН
- 19.05.2018 00:11