Як зміниться сила гравітаційного притягання, якщо масу одного з тіл зменшити в 4 рази?
- 04.09.2017 10:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
F2=G*(m1/4)*m2/R²=F1/4
Уменьшится в 4 раза
=====================
- 05.09.2017 06:52