Яку кількість теплоти треба передати воді, взятій при температурі 0°, щоб нагріти її до температури кипіння і перетворити в пару? Маса води 10 кг
- 27.04.2017 05:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
m - 10 кг
t1 - 0 градусів
t2- 100 градусів
с - 4200 дж
L - 2300000 дж
______________
Q - ?
Решение:
Q=cm(t2-t1)+Lm
Q=4200*10*100+2300000*10=27200000=27.2 Мдж
Відповідь: 27.2 Мдж
Вроде так
- 29.04.2017 00:03