Потяг масою 800 т рухається з швидкістю 54 км/год.Через який час він зупинеться під дією гальмівної сили 10 в 5 Н?Рух при гальмуванні вважати рівнозмінним
- 08.06.2018 02:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=ma; a=F/m=10⁵/8*10⁵=1/8м/с²;
V=Vo-at; V=0; Vo=at; t=Vo/a=15/(1/8)=15*8=120c=2мин.
Поезд остановится через 2 минуты.
- 09.06.2018 08:06