АВТОМОБІЛЬ ЩО ЗУПИНИВСЯ ПЕРЕД СВІТЛОФОРОМ НАБРАВ ПОТІМ ШВИДКІСТЬ54КМ/ГОД НА ШЛЯХУ 50М. З ЯКИМ ПРИСКОРЕННЯМ ВІН РУХАВСЯ . СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАВ РОЗГІН.
- 21.06.2017 11:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
a=V0^2/2*S=2.25 м/с
S=a*t^2/2 t=sqrt(2*S/a)=sqrt(2*50/2,25)=6,7 c
- 22.06.2017 03:13