Двом однаковим металевим кулькам передано заряди 35 і 25 нКл. Кульки з'єднали та знову розвели . Які заряди мають кульки?
- 09.02.2018 05:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
q=(q1+q2)/2=(35+25)2=30 нКл каждый заряд
====================================
- 01.01.1970 00:00