s між двома пунктами 6 км. З якою V велосипедист проїде цю відстань за 20 хвилин
- 04.03.2018 22:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=6км=6000м
t=20мин=1200с
Найти:
v-?
Решение:
v=S/t=6000/1200=5м/с
Ответ: 5м/с
- 06.03.2018 00:27