Массасы 1грам болатын томенде корсетилген газдарда канша атом бар гелииди табу керек
- 16.10.2017 00:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
m(Не)=1г
т/к:
N(He)-?
шешуі:
n=m/M
n=N/Na
n=n
m/M=N/Na
N=m*Na/M=1*6.02*10^23/моль / 4г/моль=1.5*10^23
- 17.10.2017 07:52