Мідний провідник, що має площу поперечного перерізу 2 мм², завис в однорідному магнітному полі з індукцією 0,2 Тл. Струм якої сили тече по провіднику, якщо він перпендикулярний до ліній індукції?
- 27.06.2018 19:58
- Физика
Ответы и объяснения 2
ρVg=IBℓ
ρSℓg=IBℓ
ρSg=IB
I=ρSg/B=2200•2•10⁻⁶•10/0,2=0,22 A
- 28.06.2018 17:59
тпк как проводник покоится в магнитном поле
mg=IBL
m=pV=pSL
pSLg=IBL
I=pSg\B=8900*2*10^-6*10\0,2=0,89 А
- 29.06.2018 03:50