Рiвняння руху тiла масою 300г.має вигляд х=-3+2t-0,4t²
Визначте силу,до дiє на тіло.
- 19.12.2017 23:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
Из уравнения ускорение |а|=0,8 м/с2
F=m*a=0.3*0.8=0.24 H
==============================
- 20.12.2017 17:29