На скільки градусів потрібно нагріти мідний провідник, узятий при 0 С, щоб його опір збільшився в 3 рази.
- 26.10.2017 09:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
R = R₀ * (1 + α * Δt)
R / R₀ = 3 = 1 + α * Δt => Δt = 2 / α
Δt = 2 / 0,0043 К⁻¹ ≈ 465 К
нужно нагреть на 465 К
- 27.10.2017 17:39