Автобус перші 4км шляху проїхав за 12 хв, а наступні 12 км за 18 хв. Визначте середню швидкість автобуса на кожній ділянці шляху і на всьому шляху
- 02.09.2018 22:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vc2=12/(18/60)=40 км/год
Vc=(40+20)/2=30 км/год
- 04.09.2018 00:39