Хлопчик кинув вертикально вгору м'ячик і зловив його через 2 с. На яку висоту піднявся м'яч і його початкова швидкість
- 08.02.2018 01:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
Высота подъема мяча:
H = g*t²/2 = 10*1²/2 = 5 м
Скорость:
V = √ (2*g*H) = √ (2*10*5) = √ 100 = √10 м/с
- 09.02.2018 15:23