Конденсатор, ємність якого C1=2мкФ, заряджають до напруги U1=110B. Потім відєднавши від мережі, його замикають на конденсатор, ємність якого С2 - невідома. Визначити ємність конденсатора С2, якщо він заряджається до напруги U2=44B
- 10.04.2018 15:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
по закону сохранения зарядов
Q=Q1=Q2
C1*U1=C1U+C2U
C2=C1(U1-U)\U=2*66\44=2*6\4=3 мкФ
Ответ C2=3 мкФ
- 11.04.2018 22:42