Тіло рухається перші 24м зі швидкістю 4 м/с,а наступні 32 м зі швидкістю 8м/с.Знайти середню швилкість на всьому шляху
- 02.05.2018 07:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vсер. = 24+32/4+8 = 56/12 = 4,6 м/c
Відповідь: 4,6 м/c
- 03.05.2018 04:44