Знайти кінетичну енергію тіла масою 0.1 кг в момент зіткнення із землею якщо тіло впало з висоти 5 м
- 14.06.2017 19:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
Eк = Eп = m*g*h = 0,1*10*5 = 5 Дж
- 15.06.2017 15:27