Скільки холодної води при температурі 8c потрвбно додати до 80 л. Гарячої води при 90 c щоб підготувати ванну з температурою води 30 c
- 23.01.2018 17:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
Обьём воды при 90 градусах v2 = 80. Тогда обьём 30-градусной воды v3 = 80 + х
v1*t1 + v2*t2 = v3*t3
х*8 + 80*90 = 30*(80+х)
30х - 8х = 80*(90-30)
22*х = 80*60
х = m1 = 218,2 литра
- 24.01.2018 14:09