Під час змагань велосипедист проїхав перше коло зі швидкістю 25 км/год,а друге - зі швидкістю 30 км/год.Якою була середня швидкість руху велосипедиста на всьому шляху?
Распишите полностью решение,формулы написать надо.
- 15.09.2018 19:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
2*25*30/25+30=50*30/55=300/11=27,2 км/год
- 16.09.2018 01:42