В алюмінієвій каструлі масою 500 г підігрівають 3,5 л води від 20 С до кипіння за температури 100 С. Яка кількість теплоти для цього потрібна?
- 21.06.2018 09:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=Q₁+Q₂
Q₁-кастрюля
Q₂-вода
m₁=500г=0,5кг
V=3.5л=0,0035 м³
t₁=20 °C
t₂=100°C
c1=920 Дж/(кг*°С)
с2=4200 Дж/(кг*°С)
m₂=ρ*V=1000 * 0.0035=3.5 кг
Q₁=с*m*Δt=920*0.5*(100-20)=920*0,5*80=36800 Дж
Q₂=c*m*Δt=4200*0,0035*1000*(100-20)=1176000 Дж
Q=36800+1176000=1212800 Дж=1212,8 кДж=1,2 МДж
- 22.06.2018 14:05