Нүкте шеңбер бойымен 0,5 м/с жылдамдықпен қозғалады. Жылдамдық векторы 2 с ішінде 30-қа бұрылып, бағытын өзгертеді. Нүктенің нормаль үдеуін табыңдар.
- 01.02.2018 04:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
l=ПRa/180
R=180l/Пa=180/3.14*30=1.9м
a=v^2/R=0.5^2/1.9=0.13м/с^2
- 02.02.2018 05:39