2340км /сағ жылдамдықпен қозғалғанда ұшақтың тариу күші 220 кН .Осы режимдегі ұшақ қозғалтқыш қуаты
- 16.09.2018 11:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
Переведем скорость из (км/час) в (м/с):
V = 2340/3,6 = 650 м/с (сверхзвуковой самолет)
2)
По формуле:
N = F*V найдем мощность:
N = 220 000 * 650 = 143 МВт
- 17.09.2018 09:44