Яку масу води можна нагріти від 30 до 90 градусів цельсія передавши їй кількість теплоти 126 кДж ??
- 27.06.2018 12:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
m-маса
Q-к-сть теплоти=126000Дж
c-питома теплоэмність=4200Дж/(кг×°С)
t1-початкова температура=30°С
t2-кінцева температура=90°С
m=126000/(4200×(90-30)=0.5кг
- 28.06.2018 02:29