У чистій води розчинено кислоту. Маса розчину 240 г, а його густина 1,2 г/см3. Визначте масу кислоти, яка міститься в розчині, якщо густина кислоти 1,8 г/см3. Вважати, що об’єм розчину дорівнює сумі об’ємів його складових частин
- 17.03.2017 23:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Объём раствора равен 240/1,2 = 200 см³.
Составим уравнение объёмов кислоты и воды:
(х/1,8) + (240-х)/1 = 200.
Приведём к общему знаменателю:
х + 432 - 1,8х = 360.
0,8х = 72.
х = 72/0,8 = 90 г.
- 18.03.2017 03:27