Склянка, заповнена до країв водою, має масу 214.6 г. Коли в цю склянку з водою помістили невеликий камінь масою 29.8г і частина води вилилася назовні, маса склянки з рештою води і каменем стала дорівнювати 232 г. Визначити густину речовини каменя.
- 02.03.2018 19:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Вылилось воды:
m₁ = (214,6+29,8) - 232 = 12,4 г
2)
Объем вылившейся воды
V = 12,4 см³ (поскольку плотность воды 1 г/см³)
3)
Плотность камня:
ρ = m/V = 29,8 / 12,4 ≈2,4 г/см³ или 2 400 кг/м³
(эта плотность равна плотности фарфора...)
- 03.03.2018 09:09