Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 0, 4 мкФ і котушки з індуктивністю 200 мкГн. Конденсатор спочатку зарядили до напруги 120 В. Яким є амплітудне значення сили струму?
- 14.04.2018 04:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
L*I^2/2=C*U^2/2
I^2=C*U^2/L=0.4 * 10^-6 *120^2 /200 * 10^-6
I^2= 28.8
I = 5.366 A
отв: I=5.36 A
- 15.04.2018 16:33