Вызначте ЕРС самоіндукції що виникає у контурі 5мГн при зміні сили струму на 2А за 0.05с
- 04.05.2017 09:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
E= - L*ΔI/Δt= - 5*10^-3*2/0.05= - 0.2 B
================================
- 05.05.2017 11:33