Проверьте пожалуйста правильно ли решено,если нет то поправьте
16. Вольтметр V1 показує напругу 6,0 В.Які покази амперметра і вольтметрів V2 і V (мал.33)?
17. Два точкові заряди по 10 нКл відштовхуються у повітрі один від одного з силою 1,0 мН. Яка відстань між ними?
18. Яка напруга між точками поля, якщо при переміщенні зряду 25 мкКл між цими точками електричне поле виконало роботу 5,0 мДж?
16)U=6B,R1=6Ом.R=2Ом
I?U? I=U/R1=6/6=1
U2=6x1=6
U1=IxR1=1x6=6
U=U1=U2
17)q1=10нКл=10х10^-9Кл
q2=10нКл=10х10^-9Кл
F=1vY=0.001Н
R=9x10^9нм^2/Кл
r-?
F=Rxq1xq2/r^2
r^2=q1xq2/FxR=10x10^-9x10x10^-9/0.001х9х10^9=???
18)q=25мкКл=25х10^-6Кл
А=5мДж=0.005Дж
U-?
U=A/q=0.005/25x10^-6=0.0002х10^-6В
- 26.07.2018 23:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
U1=6 B,
R1=6 Ом.
R2=2 Ом
I=U1/R1=6 В/6 Ом=1 А
U2=R2*I=2 Ом*1 А =2 В
U = U1 + U2 = 6 B + 2 В = 8 B
17)
q1=10нКл=10х10^-9Кл
q2=10нКл=10х10^-9Кл
F=0.001Н
k=9x10^9нм^2/Кл
r-?
F=k*q1*q2/r^2
r^2=q1*q2/(F*k)
r=(q1*q2/(F*k))^(1/2)=((10*10^-9)*(10*10^-9)/(0,001*9*10^9))^(1/2)=3,3333E-12 м
18)
q=25мкКл=25х10^-6Кл
А=5мДж=0.005Дж
U-?
U=A/q=(0,005)/(25*10^-6)=200 В
- 27.07.2018 13:32