Ділянка кола складається з двох резисторів R1=100 і R2=300 , які зєднані послідовно. Яку напругу прикладено до ділянки кола якщо через перший резистор проходить струм 24 мА?
- 17.08.2017 00:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
R1=100 Ом
R2=300 Ом
I1=24 мА=0,024 А
U - ?
Розв'язання
1) I1=I2=0,024 (A)
2) За законом Ома I=U*R, тому U=I*R
U1=I1*R1=0,024 A*100 Ом=2,4 (В)
3) U2=I2*R2=0,024 A*300 Ом=7,2 (В)
4) U=U1+U2=2,4 В+7,2 В=9,6 (В).
Відповідь: 9,6 В.
- 17.08.2017 21:52