Визначте,яка частка радіоактивних атомів не розпадеться через інтервал часу,що дорівнюе двом періодам піврозпаду.
- 04.05.2017 06:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
N/N0=1/2^(t/T)=1/2^(2*T/T)=1/4
Не распадется 1/4 часть вещества, или 25%
- 05.05.2017 07:34