Скільки молекул міститься в 10 молях срібла
- 20.07.2017 14:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
В 10 моль 10×Na
N=10×6,63×10^23=66,3*10^23
Ответ 66,3*10^23
- 21.07.2017 14:39