Дефект маси ядра Алюмінію 27/13 AI приблизно дорівнює 0,236 а. О. М. Яку мінімальну енергію треба передати цьому ядру, щоб розділити його на окремі нуклони?
- 17.08.2018 19:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Eсв=dm*c^2=0,236*931,5=219,8 МэВ или в Си: 219,8*1,6*10^-13=351,7*10^-13 Дж
- 18.08.2018 18:50