Орел масою 2.5 кг летить на высоти 16 м. визначте повну механичну енергию орла, якщо його кинетична енергия =80 Дж
- 24.09.2018 15:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
E=Ek+Eп=Ек+m*g*h=80+2.5*10*16=480 Дж
============================
- 25.09.2018 22:15