Спирт піднявся в капілярній трубці на 1,8 см. Знайти діаметр трубки, якщо густина спирту 800 кг/м3, а коефіцієнт поверхневого натягу 22.10-3 Н/м
- 07.02.2018 02:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
d=4*сигма/p*g*h=4*22*10^-3/800*10*1,8*10^-2=6*10^-4 м
- 08.02.2018 19:03