Яку кількість теплоти треба передати ідеальному газу, який знаходиться в циліндрі під поршнем щоб його внутрішня енергія зросла на 100 Дж і при цьому газ виконав роботу 200 Дж.
- 22.03.2018 00:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q = ΔU + A
Q = 100+200 = 300 Дж
- 22.03.2018 04:27